REGULAMIN

Mili Goście, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem pobytu w naszej Willi.

 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15, a kończy o godzinie 11 następnego dnia.
 1. Po przybyciu prosimy Państwa o zgłoszenie się do recepcji w celu dopełnienia obowiązku meldunkowego, wniesienia opłaty klimatycznej i uregulowania należności za pobyt.
 2. Chęć przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, prosimy o zgłoszenie gospodarzowi do godziny 11 w przeddzień ostatniego dnia pobytu.
 3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22 do godziny 7 rano. Prosimy o zachowanie, które nie zakłóca spokojnego pobytu innych gości.
 4. Gospodarz Willi może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie Willi, a także żądać natychmiastowego opuszczenia Willi bez zwrotu opłaty.
 5. W budynku obowiązuje zakaz palenia (w pokojach, łazienkach i na korytarzach).
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.
 7. Właściciele Wilii nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 8. Udostępniamy Państwu bezpłatny i niestrzeżony parking,
 9. Gość Willi ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go osób. Prosimy o powiadomienia gospodarza Willi o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 10. Willa świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłoszenie ich gospodarzowi co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
 11. Za zachowanie oraz bezpieczeństwo dzieci przebywających na terenie obiektu odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
 12. Rezerwacji pokoju można dokonać telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail.
 13. Potwierdzeniem rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku ustalonego wcześniej przy wstępnej rezerwacji.
 14. Tytułem zadatku prosimy o wpisanie terminu pobytu oraz ilości zamawianych miejsc.
 15. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 16. Zwrot zadatku jest możliwy w wypadku gdy anulowanie rezerwacji nastąpi minimum 21 dni przed planowanym przyjazdem.
 17. Zarezerwowanie pokoju i wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacja niniejszego regulaminu.